Як зробити замовлення
просто вишліть нам ваше зображення, а ми:
свяжемся с вами
Зв'яжемося з вами для уточнення деталей замовлення
отправим макет
Відправимо вам макет для узгодження
выставим счет
Після узгодження макету виставимо рахунок на оплату
оплата и печатаем
Після отримання оплати приступаємо до друку
доставим по всей Украине
Доставимо вам готове замовлення службами доставки по всій Україні
icon 02.11.2018
Яким має бути принт на День Збройних Сил України? На чому він має бути надрукований? За допомогою якої технології він має бути нанесений? Відповідь на ці питання кожен обирає для себе сам. На разі хочемо запропонувати друк на чашці. Саме такий варіант дає можливість зробити подарунок до Дня Збройних Сил України неповторним, тематичним та оригінальним. Ви можете обрати для друку на чашці один або декілька принтів з нашої чудової колекції. Також можливий варіант друку на чашці з обох сторін, наприклад, з одного боку імені а з іншого фото. А для самих вибагливих на сайті Starsandsky є конструктор, за допомогою якого ви зможете візуально розмістити свій малюнок на власний розсуд, та в подальшому здійснити друк на чашці подарункового шедевру. Навіть якщо у вас є просто ідея, звертайтесь і наші дизайнери допоможуть втілити її вам у життя! В любому з цих варіантів друк на чашці буде виконано якісно та своєчасно. Подарунок на День Збройних Сил України має бути індивідуальним та яскравим! А яким він буде обирати, а може навіть створювати саме вам! Обрати чашку для друку і ознайомитись з цінами друку на чашках можливо за посиланням: https://starsandsky.com.ua/pechat-na-chashkah/ Для здійснення замовлення телефонуйте: +380674484613 +380959447424 +380730175040 [caption id="attachment_8884" align="alignnone" width="300"]
icon 19.04.2018
ЧистоВишгород Для проведення заходу наш клієнт замовив ось такі футболки. Вдалий вибір та дизайн допомогли залучити якомога більше учасників та максимально висвітлити проблематику питання чистоти довкілля.
icon 14.04.2018
Раптом, коли ти бачиш дівчину або хлопця своєї мрії, тебе охоплюють сильні почуття, і все інше вже не має жодного значення. Ти закохався по вуха. Однак чи це кохання, чи звичайна закоханість? Звідки тобі знати? Та на справді це не має ніякого значення! Про це хочеться розповісти всьому світові! Саме з таким настроєм прийшов до нас наш наступний клієнт.
icon 03.04.2018
Вам потрібні брендовані футболки для співробітників вашого магазину? У вас виставка і ви хочете підкреслити індивідуальність свого товару за допомогою фірмового одягу? Ми допоможемо Вам в цьому, так як допомогли нашому партнеру «ПП ВКФ Меблеві Технології ». 10 футболок виготовлених спеціально для виставки, змогли не тільки привернути увагу її відвідувачів, а й послужити відмінною сувенірною продукцією для її учасників.

Stars&Sky – одяг, друк і кастомізація світу

Бажаєте індивідуальний дизайн футболки, чашки, кепки або світшоту? Бажаєте унікальний малюнок або фото на футболці, чашці або кепці, а також перетворити інтер’єр своєї квартири за допомогою гарної картини або фото на полотні/холсті? Може бути, Ви шукайте комплект з футболки, чашки і кепки з однаковим, індивідуальним дизайном для себе, Ваших близьких або друзів? Інтернет-магазин starsandsky.com.ua допоможе Вам створити те, що Вам потрібно! Ми друкуємо будь-які малюнки, фото на футболках, полотнах/холстах, чашках і кепках відмінної якості з доставкою по всій Україні. В інтернет-магазині Stars&Sky доступна велика кількість готових картинок/малюнків або фото. Виберіть собі зображення з оригінальним дизайном і Ваша чашка, футболка, толстовка або кепка підкреслять Вашу індивідуальність.

За бажанням клієнта ми пропонуємо друк на футболках, друк на кепках, друк на чашках, толстовках і полотнах Вашого зображення або фотографії. Наші дизайнери допоможуть підготувати зображення або фотографію так, щоб вона якомога естетичніше і краще виглядала після друку на футболках, друку на чашках, друку на полотні або друку на кепках з урахуванням особливостей тканини або покриття на яке буде проводитися друк.

А як щодо подарунка для близьких або друзів? Футболка, толстовка, чашка або кепка з індивідуальним дизайном буде відмінним подарунком! На чашці прекрасно передається святкове побажання, а на футболці або кепці відмінно виглядатиме слоган, що підкреслює характер людини, якій дарується подарунок. Дуже цікавим подарунком буде комплект з футболки, чашки і кепки з однаковим дизайном або зображенням. Довговічні вироби даруватимуть теплі спогади не один рік поспіль, а унікальність подарунка, яку забезпечують наші послуги: друк на футболках, друк на чашках, друк на кепках, друк на толстовках, – буде підкреслювати Вашу увагу при його виборі. Все це можна легко реалізувати в інтернет-магазині starsandsky.com.ua!

Навіщо потрібен друк на чашках, друк на футболках, друк на кепках або друк на толстовках?

Всі люди різні і всі хочуть це показати. Інтернет-магазин starsandsky.com.ua допоможе створити Ваш власний, унікальний і неповторний індивідуальний дизайн в рамках таких послуг як друк на футболках, друк на кепках, друк на чашках, друк на толстовках. На віртуальних полицях нашого Інтернет-магазину starsandsky.com.ua Ви знайдете все, що потрібно для створення і друку індивідуального дизайну на футболках, толстовках, чашках, кепках, тарілках або друку на полотні. Чашка, футболка, кепка, толстовка – набір речей, який часто з’являється з Вами в одному місці. Чашка – на роботі, футболка, кепка або толстовка – на відпочинку з близькими і друзями на природі. Нудно, коли ці речі очевидні і такі ж, як у всіх. Щоб зробити життя приємніше і яскравіше – замовте друк на чашці з логотипом Вашої улюбленої футбольної команди, замовте друк на футболці/толстовці з Вашою улюбленою фразою з вподобаного кінофільму, замовте друк на кепці зі своїм прізвищем для участі в змаганнях. Також ми даємо можливість Вам вибрати для друку на футболках, друку на кепках, друку на чашках, друку на толстовках принта (зображення, фотографії, логотипу) саме того розміру, який Вам подобається. Речі з індивідуальним дизайном будуть відмінним подарунком для Ваших близьких і друзів. Дуже приємно отримати на день народження подарунок, який не просто буде стояти і припадати пилом на полиці, а буде кожен день приносити користь і радувати око, але ж саме такі переваги дають подарунки, зроблені за допомогою наших товарів – друк на футболках, друк на кепках, друк на чашках та кружках/кухлях. Чашка з фотографією або побажанням буде нагадувати своєму власникові про приємну подію в житті. Футболка з логотипом буде підкреслювати ставлення свого господаря до сенсу логотипу. Кепка з написом буде привертати увагу і доносити якусь думку оточуючим. Все це буде доповнювати Вашу індивідуальність і приносити практичну користь. З усім цим (Друк на футболках, Друк на чашках, Друк на кепках) Вам допоможе інтернет-магазин starsandsky.com.ua – заходьте, не пошкодуєте!

Як робиться друк на чашках, друк на футболках, друк на кепках?

Щоб щось створити – потрібно витратити зусилля. Інтернет-магазин starsandsky.com.ua допоможе Вам не витрачаючи додаткових зусиль знайти хороший подарунок або просто приємну річ для себе за допомогою наших послуг – Друк на футболках, Друк на чашках, Друк на кепках, Друк на толстовках і світшотах. Але для вашого розуміння розповімо трохи про те, як і за допомогою чого створюються чашки з картинками (послуга Друк на чашках), футболки з написами (послуга Друк на футболках) або кепки з логотипами (послуга Друк на кепках). Ця технологія називається термоперенесенням, а сам процес перенесення фарби при виконанні замовлень послуг називається термопресом. При перенесенні температура нагрівання термопресу досягає +200°С (зі своїми відмінностями по температурним режимам для послуг Друк на футболках, Друк на кепках, Друк на чашках, Друк на світшотах). Після такого прогріву малюнок або логотип надовго залишається на поверхні чашки, на тканині футболки, кепки або толстовки. Особливістю цього способу для таких послуг, як друк на кружках, друк на футболках, друк на кепках, друк на світшотах є те, що можна надрукувати абсолютно будь-яке зображення: картинку, фотографію, чорно-білий малюнок або кольоровий логотип. Ще одним способом виконання послуг Друку на футболках, Друку на кепках, є печатка плівками, так званими “термоплівкою флекс і флок”. Друк на футболках флексом або флоком ідеально підходить при нанесенні написів на футболки, кепки, коли картинку можна розібрати на кілька кольорів. З плівки вирізається потрібний логотип або малюнок, після чого плівка укладається на поверхню футболки (для послуги Друк на футболках) або кепки (для послуги Друк на кепках), після чого процес ідентичний з друком термоперенесенням. Термопрес розігріває термоплівку і вона проникає у волокна тканини футболки або кепки, застигаючи в них при охолодженні. Цей спосіб має деякі обмеження (зображення з декількох кольорів для послуги Друк на футболках та Друк на кепках), але є дуже хорошим інструментом при створенні довговічних речей. Логотипи, нанесені флексом або флоком, надовго залишаються на футболці або кепці, а їх колір довгі роки не змінюється.

Які чашки, футболки, кепки потрібні для друку?

Інтернет-магазин starsandsky.com.ua пропонує Вам на вибір різноманітність вже готових картинок, логотипів, малюнків. Але на що ж їх наносять? Яка це буде чашка, що за якість футболки і який розмір кепки? На полицях нашого Інтернет-магазину starsandsky.com.ua Ви знайдете чашки різних кольорів і розмірів. Всі чашки протестовані і перебрані на предмет якості або наявності пошкоджень. Чашки для друку особливі, саме тому варто довіритися у виборі професіоналам. Ми подбали, щоб чашка для друку, що буде Вашим подарунком, була відмінної якості і добре виглядала. Футболки для друку так само особливі, до того ж ми пропонуємо футболки високої якості і виробника, що був перевірений і протестований часом. На віртуальних полицях Інтернет-магазину starsandsky.com.ua Ви знайдете футболки різних розмірів і кольорів для чоловіків, жінок і дітей. Спеціально підібрані футболки дозволяють домогтися високої якості надання послуги Друк на футболках при друку на них і довговічності надрукованої картинки/малюнку або фотографії. Кепки різних розмірів і – також 🙂 особливі. Ми вибрали для вас кепки високої якості, а тканина кепок підібрана спеціально така, щоб Друк на кепках проводився найкращим чином. Інтернет-магазин starsandsky.com.ua – це те місце, де легко можна роздобути відмінний подарунок для близьких і друзів, річ для себе або своєї другої половинки. Особливо приємно буде користуватися чашкою, носити футболку, світшот і кепку, якщо вони будуть унікальні і неповторні! Саме такі речі Ви можете отримати в нашому магазині.

Галерея робіт

Наші клієнти:

GoPro Apacer Lanet Fitness Continent
LilitStudio Leroy Merlin Spell Ams
Lustralux.ua Jimsher Detach Dive Number
34Grade FC Tigers BeeStation GSC Game World
Зробити замовлення можно у будь-який зручний спосіб:
chekbox

Написати нам на пошту

info@starsandsky.com.ua
chekbox

Написати нам у Viber

chekbox

Зателефонувати на будь-який номер:

chekbox

Заповнити тут форму

Розрахувати замовлення