Чому саме ми

Ви корпоративний клієнт?

Переходьте сюди!

Тут Ви зможете ознайомитися з нашими технологіями ближче і замовити масовий друк

КОРПОРАТИВНИМ КЛІЄНТАМ

Друк на футболках

Створи свою ексклюзивну річ - футболку, чашку, кепку і інше!

Також, якщо у вас немає готового принту - ми надамо послуги нашого дизайнера!

Про Stars & Sky
Бренд STARS & SKY є міксом із сучасних тенденцій і вічного прагнення до унікальної індивідуальності. Як багато зірок на небі, так само багато і людей, що висловлюють свою індивідуальність характеру, поглядів, смаку і стилю. Різноманітність індивідуальностей породжує нескінченну кількість варіацій.
ДЕТАЛЬНІШЕ
Про Stars & Sky

Популярні товари

Новини

icon 02.11.2018
Яким має бути принт на День Збройних Сил України? На чому він має бути надрукований? За допомогою якої технології він має бути нанесений? Відповідь на ці питання кожен обирає для себе сам. На разі хочемо запропонувати друк на чашці. Саме такий варіант дає можливість зробити подарунок до Дня Збройних Сил України неповторним, тематичним та оригінальним. Ви можете обрати для друку на чашці один або декілька принтів з нашої чудової колекції. Також можливий варіант друку на чашці з обох сторін, наприклад, з одного боку імені а з іншого фото. А для самих вибагливих на сайті Starsandsky є конструктор, за допомогою якого ви зможете візуально розмістити свій малюнок на власний розсуд, та в подальшому здійснити друк на чашці подарункового шедевру. Навіть якщо у вас є просто ідея, звертайтесь і наші дизайнери допоможуть втілити її вам у життя! В любому з цих варіантів друк на чашці буде виконано якісно та своєчасно. Подарунок на День Збройних Сил України має бути індивідуальним та яскравим! А яким він буде обирати, а може навіть створювати саме вам! Обрати чашку для друку і ознайомитись з цінами друку на чашках можливо за посиланням: https://starsandsky.com.ua/pechat-na-chashkah/ Для здійснення замовлення телефонуйте: +380674484613 +380959447424 +380730175040 [caption id="attachment_8884" align="alignnone" width="300"]
icon 19.04.2018
ЧистоВишгород Для проведення заходу наш клієнт замовив ось такі футболки. Вдалий вибір та дизайн допомогли залучити якомога більше учасників та максимально висвітлити проблематику питання чистоти довкілля.
icon 14.04.2018
Раптом, коли ти бачиш дівчину або хлопця своєї мрії, тебе охоплюють сильні почуття, і все інше вже не має жодного значення. Ти закохався по вуха. Однак чи це кохання, чи звичайна закоханість? Звідки тобі знати? Та на справді це не має ніякого значення! Про це хочеться розповісти всьому світові! Саме з таким настроєм прийшов до нас наш наступний клієнт.
icon 03.04.2018
Вам потрібні брендовані футболки для співробітників вашого магазину? У вас виставка і ви хочете підкреслити індивідуальність свого товару за допомогою фірмового одягу? Ми допоможемо Вам в цьому, так як допомогли нашому партнеру «ПП ВКФ Меблеві Технології ». 10 футболок виготовлених спеціально для виставки, змогли не тільки привернути увагу її відвідувачів, а й послужити відмінною сувенірною продукцією для її учасників.

Додаткова інформація

Навіщо потрібен друк на чашках, друк на футболках, друк на кепках?

Всі люди різні і всі це хочуть підкреслити. Інтернет-магазин Starsandsky.com.ua допоможе створити Ваш власний, унікальний та неповторний індивідуальний дизайн в сфері таких послуг як друк на футболках, друк на кепках, друк на чашках. На віртуальних полицях нашого Інтернет-магазина Starsandsky.com.ua Ви знайдете все що потрібно для створення та друку індивідуального дизайну на футболках, чашках, кепках. Чашка, футболка, кепка – набір речей, який часто з’являється з Вами у одному місті. Чашка – на роботі, футболка, кепка – на відпочинку з близькими та друзями на природі. Сумно коли ці речі звичайні і такі як у всіх. Щоб зробити життя приємніше та яскравіше – замовте друк на чашці з логотипом Вашої улюбленої футбольної команди, замовте друк на футболці з Вашою улюбленою фразою з кінофільму, замовте друк на кепці зі своїм прізвищем для участі в змаганнях. Після нанесення зображення на чашку, друку на футболці, друку на кепці індивідуального зображення, малюнка чи фото – ці речі не просто будуть милувати око, а й будуть підкреслювати Вашу індивідуальність, оскільки вони будуть у єдиному екземплярі на всій планеті! Друк на чашках, друк на футболках, друк на кепках дозволяє нанести будь-який малюнок, зображення, фото, логотип на самі помітні частини виробів. Друкувати можливо різним кольором та засобом, але результат завжди буде милувати око. Ми даємо Вам можливість вибрати друк на футболках, друк на кепках, друк на чашках саме того розміру принта (зображення, фотографії, логотипу), котрий Вам подобається. Завдяки послузі Друк на чашках, Ви будете смакувати каву з чашки, на якій буде Ваше фото а це дозволить легко знайти її серед інших чашок. Завдяки послузі Друк на футболках, Ви будете одягнені у футболку, на якій буде надрукований змістовний філософський вираз і люди будуть кожний раз замислюватися над буденністю дивлячись на Вас. Завдяки послузі Друк на кепках, Ви будете ховати голову від сонця кепкою, яка буде казати всім за Вас, що Динамо (Шахтер, Карпати) – чемпіон! Але це далеко не остання хороша новина про друк на чашках, друк на футболках та друк на кепках. Речі з індивідуальним дизайном будуть відмінним подарунком для Ваших близьких та друзів. Дуже приємно отримати на день народження, котрий не просто буде припадати пилом на полиці, а буде кожен день приносити користь та милувати око, адже саме такі переваги дають подарунки, зроблені за допомогою наших продуктів – друк на футболках, друк на кепках, друк на чашках. Чашка з фото чи побажанням буде нагадувати своєму власнику про приємну мить в житті. Футболка з логотипом буде підкреслювати відношення власника до змісту логотипу. Кепка з написом буде звертати погляд та доносити якусь думку навколишнім. Все це буде доповнювати Вашу індивідуальність та приносити практичну користь. З цим всім (Друк на футболках, Друк на чашках, Друк на кепках) Вам допоможе інтернет-магазин Starsandsky.com.ua – заходьте, не пошкодуєте!

Яким чином робиться друк на чашках, друк на футболках, друк на кепках?

Для того щоб щось створити – необхідно прикласти зусилля. Інтернет-магазин Starsandsky.com.ua допоможе Вам не прикладаючи додаткових зусиль знайти хороший подарунок чи просто приємну річ для себе за допомогою наших послуг – Друк на футболках, Друк на чашках, Друк на кепках. Але для вашого розуміння розповімо трохи про те, як і за допомогою чого створюються чашки з зображеннями (послуга Друк на чашках), футболки з написами (послуга Друк на футболках) чи кепки з логотипами (послуга Друк на кепках). Отже, яким чином відбувається друк на чашках, друк на футболках, друк на кепках? Загальною відповіддю буде ствердження, що друк на футболках, друк на чашках, друк на кепках відбувається за допомогою спеціальних фарб та плівок. Які фарби використовують для послуг Друк на футболках, Друк на чашках, Друк на кепках? Спеціальні фарби, які при високій температурі переносяться зі спеціального термотрансферного паперу на поверхню чашки, футболки чи кепки. Ця технологія називається термоперенос, а сам процес переносу фарби при виконанні замовлених послуг Друк на футболках, Друк на кепках, Друк на чашках називається термопресом. Під час переносу температура нагрівання термопреса досягає +200 0С (зі своїми відмінностями за температурними режимами для послуг Друк на футболках, Друк на кепках, Друк на чашках). Після такого прогріву малюнок чи логотип надовго залишається на поверхні чашки, на футболці чи кепці. Особливістю таких послуг, як друк на чашках, друк на футболках, друк на кепках є те, що можливо надрукувати абсолютно любе зображення, будь то зображення, фотографія, чорно-білий малюнок чи кольоровий логотип. Ще одним способом виконання послуг Друку на футболках, Друку на кепках, є друк плівками, так званими термоплівками флекс та флок. Друк на футболках флексом чи флоком ідеально підходить при нанесенні написів на футболки, кепки, коли зображення можна розбити на декілька кольорів.

З плівки вирізається потрібний логотип чи малюнок, після чого плівка накладається на поверхню футболки (для послуги Друк на футболках) чи кепці (для послуги Друк на кепках), після чого відбувається процес ідентичний з друком термопереносом. Термопрес розігріває термоплівку і вона проникає у волокна тканини футболки чи кепки, застигаючи в них. Цей спосіб має деякі обмеження (зображення з декількох кольорів для послуги Друк на футболках та Друк на кепках), але є дуже хорошим інструментом при створенні речей з метою довгого використання. Логотипи, які нанесені флексом чи флоком на довгий час залишаються на футболці чи кепці, а їх колір залишиться незмінним на довгі роки.

Які чашки, футболки, кепки необхідні для друку?

Інтернет-магазин Starsandsky.com.ua пропонує Вам на вибір різноманіття вже готових зображень, логотипів, малюнків. Так на що ж їх наносять? Яка це буде чашка, якої якості футболки і який розмір кепки? На полицях нашого Інтернет-магазина Starsandsky.com.ua Ви знайдете чашки різних кольорів та розмірів. Всі чашки протестовані та перевірені на наявність браку чи пошкоджень. Чашки для друку особливі, саме через це варто довіритись у виборі професіоналам. Ми подбали, щоб чашка для друку, яка буде Вашим подарунком, виглядала відмінно та була якісною. Футболки для друку також особливі, до того ми пропонуємо футболки високої якості та виробника, котрий перевірений часом. Крім того, тканина, з якої виготовлені футболки, підходять для послуги Друк на футболках, повинна добре витримувати вплив високої температури термопреса. На віртуальних полицях Інтернет-магазина Starsandsky.com.ua Ви знайдете футболки різних розмірів та кольорів для чоловіків, жінок та дітей. Спеціально підібрані футболки дозволяють домогтися високої якості надання послуги Друк на футболках друкуючи на них та довгого використання надрукованого малюнку чи фотографії. Кепки різних розмірів і теж особливі. Ми вибрали для вас кепки високої якості, а тканина кепок спеціально підібрана так, щоб Друк на кепках відбувався найкращим чином. Інтернет-магазин Starsandsky.com.ua – це те місце, де легко можна знайти відмінний подарунок для близьких та друзів чи річ для себе чи своєї другої половинки. Особливо приємно буде користуватися чашкою, носити футболку і кепку якщо вони будуть унікальні і неповторні! Саме такі речі Ви можете отримати в нашому магазині, скориставшись послугами Друк на футболках, Друк на чашках, Друк на кепках.

Зробити замовлення можно у будь-який зручний спосіб:
chekbox

Написати нам на пошту

info@starsandsky.com.ua
chekbox

Написати нам у Viber

chekbox

Зателефонувати на будь-який номер:

chekbox

Заповнити тут форму

Розрахувати замовлення