Сьогодні день Боба Марлі

У 1945 році 6 лютого на Ямайці народився Боб Марлі, який не тільки курив марихуану, як багато хто вважає, а й зробив багато для своєї батьківщини.
Тепер 6 лютого вважається днем цього музиканта. В цей день у всьому світі згадують виконавця, адже Боб Марлі досі вважається найвідомішим виконавцем у стилі реггі. Саме завдяки його міжнародному успіху, такий стиль у музиці як реггі, придбав широку популярність за межами Ямайки. Боб Марлі відзначався тим, що умів говорити і доносити свої думки людям. Варто відзначити, що музикант запам’ятався в історії не тільки тим, що він стояв біля витоків реггі. Завдяки Бобу Марлі музика реггі стала асоціюватися у всьому світі з боротьбою за рівноправність чорношкірого населення. У віці 36 років музикант помер в Маямі від раку.

Ви хочете, щоб згадка про улюбленого музиканта була завжди поруч? У Вас є унікальна можливість знайти на віртуальних полицях нашого Інтернет-магазина Starsandsky.com.ua, чашку, кепку і навіть футболку з зображенням Боба Марлі та отримати 10% знижку будь-який товар з зображенням цього музиканта. Акція діє протягом трьох днів. Поспішайте завітати на Starsandsky.com.ua, у нас є багато цікавого для Вас!

 

Share this Post!

0 Comment

Leave a Comment

Your email address will not be published.